Header ads

» » » BAŞKAN, KASIM'DA DOĞAN BELEDİYE ÇALIŞANLARININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kasım ayında doğan belediye personellerinin doğum gününü kutlayarak, gelenek haline gelen kutlama faaliyeti kapsamında personellerle buluştu. Gönül Belediyeciliği kapsamında gerçekleştirilen doğum günü kutlama programında birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yapıldı.
 
EN YAŞLI VE EN GENÇ PERSONELLE PASTA KESİLDİ
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, gönül belediyeciliği seferberliği kapsamında öğlen yemeğinde belediye personelleriyle bir araya geldi.  Kasım ayında doğan belediye personellerinin doğum gününü kutlamak için organize edilen etkinlik en yaşlı, en genç ve en çok hizmet veren personellerin diğer personelleri de temsilen Başkan Ak’la pasta kesmesiyle devam etti. En genç personel Büşra Mazlum (22), en yaşlı personel Ahmet İcik (58) ve en çok hizmet veren personellerden Tevabil Demirbaş (52) başkan Ak’la pasta keserek sürpriz doğum günü organizasyonu için teşekkürlerini ilettiler. Personellerin dayanışma ve birlikte çalışma anlayışını kuvvetlendirmeyi amaçlayan doğum günü programında personellere hediyelerini veren Başkan Ak, bir dizi sohbet gerçekleştirerek başarı temennisinde bulundu.

“DAHA FAZLA İNSANIN HAYATINA DOKUNACAĞIZ”
İnsan değerlidir anlayışıyla Keçiören’in her noktasında sevgiyi ve kardeşliği yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirten Ak, “Kasım ayında doğan personellerimizin doğum gününü kutlamak için onlarla bir araya geldik. Keçiören’deki kardeşlik ortamını kendi içimizde başlatarak yaygınlaştırmanın doğru olacağını düşünerek, her ay içerisinde bulunduğumuz ayda doğan personellerimizin doğum gününü kutluyoruz. Bu etkinlik mesai arkadaşlarımızın motivasyonunu artırmak açısından etkili oluyor. Hizmetin yanı sıra gönülleri de kazanan belediyecilik anlayışımızın büyük Keçiören ailesine sirayet etmesi için hep birlikte daha fazla çalışıp daha fazla insanın hayatına dokunacağız. Bu vesileyle Kasım ayında doğan personellerimize hayırlı ve sağlıklı ömür diliyorum” dedi.

About Murat Tunç

Keçiören'in en sevilen Haber portallarından Diriliş Keçiören, Hakkın, Halkın ve Milli iradenin yanındadır. Selam olsun Yeniden Dirilişe iman edenlere,Selam olsun İslamın en büyük Sancaktarı olan Yüce Türk Milletine...
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply