Header ads

Keçiören belediye başkanı Mustafa ak, Türkiye’nin Türk dünyasıyla olan ilişkilerini geliştirmek ismina verdiği hizmetlerden dolayı başkent platformu başkanı dr. Mustafa kurt’un ve yönetim kurulunun verdiği kararla türk dünyası üstün hizmet plaketine layık görüldü.“Başkanimiz insan odakli faaliyetlerin öncüsü”

Keçiören belediye başkanı mustafa ak, keçiören belediyesi olarak türk ve islam coğrafyasıyla geliştirdiği çeşitli kardeşlik ilişkileri dolayısıyla türk dünyası üstün hizmet plaketine layık görüldü. Keçiören belediyesi meclis toplantısına katılan başkent platformu başkanı mustafa kurt ve platform temsilcileri konuk olarak meclis toplantsıcaklıknı takip ettikten sonra plaket takdimi gerçekleşti. Ak, başkent platformu yönetim kurulu kararıyla verilen plaketi başşehir platformu başkanı dr. Mustafa kurt’un elinden aldı. Kurt, “başkent platformu olarak her siyasal partiye eşit destek veriyoruz. Bu plaketi sayın mustafa ak’a takdim etme gerekçemiz, sayın ak’ın türk dünyasında biroldukça alanda insan odaklı faaliyetlere öncülük etmesi ve türkiye’nin lehine ilişkiler geliştirmesidir.  Yönetim kurulu kararıyla türk dünyası üstün hizmet plaketinin mustafa bey’e verilmesi icap ettiğini düşündük. Başkanımıza, Türkiye’nin uluslararası alanda itibarını ve saygınlığını artıran çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.“İlişkilerimizin gelişmesi bizleri sevinçli ediyor”

Türk ve islam coğrafyasında keçiören belediyesi olarak kardeş belediyecilik çalışmalarıyla iyi ilişkiler geliştirdiklerini kaydeden ak, “türk dünyası üstün hizmet plaketini bize layık bulan başkent platformu başkanı mustafa kurt’a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Türk coğrafyasında devlet başkanları nezdinde gelişen ilişkilere keçiören belediyesi olarak hep yardımcı verdik. Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan ilişkileri beslemek ve yerele taşımak için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Türk dünyası ile olan ilişkilerimizin büyüyüp gelişmesinde ülkemiz adına olumlu işler yapmak bizleri mutlu ediyor. Cenab-ı Allah dirliğimizi, birliğimizi ve kardeşliğimizi daim etsin” ifadelerini kullandı.

About Murat Tunç

Keçiören'in en sevilen Haber portallarından Diriliş Keçiören, Hakkın, Halkın ve Milli iradenin yanındadır. Selam olsun Yeniden Dirilişe iman edenlere,Selam olsun İslamın en büyük Sancaktarı olan Yüce Türk Milletine...
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply