Header ads

» » » » » MİNİKLER SEVDİKLERİ MESLEKLERİ ÖĞRENDİLER

Keçiören belediyesine bağlı hizmet veren sevinçli minikler kreşindeki minikler, meslekler oyun atölyesini ziyaret ederek hem mesleklerle ilgili malumat alıp bununla beraber şimdiden gelecekteki mesleklerini seçmeye çalıştılar.çocukların alaka alanlarını keşfetmeleri, geleceklerine ışık olacak ve bununla beraber hayallerini kurdukları meslekleri yakından tanıyarak birbirinden farklı ortamlara ahenk sağlayıp özgüven ve anlatım kabiliyeti kazanmasını sağlamak amacıyla düzenlenen aktivite ile neşeli minikler kreşi öğrencileri, en etken öğrenme şekillerinden kabul edilen yaşayarak öğrenme yoluyla meslekleri yakından tanıdılar.

 Keçiören Haberleri


çocuklar, çeşitli atölyelerde ilgi alanlarına yönelik mesleklerle alakalı bilgi sahibi olurken, ilerde seçecekleri bölümlere dair ipuçları da verdiler. Doktorlar atölyesinde doktorluk mesleğinin yanı sıra insan vücudu ve hastalıklardan korunma yöntemleri benzer biçimde mevzularda malumat alan çocuklar, itfaiyeciler atölyesinde yangının zararları ve yangından korunmayı öğrendiler.Trafik polisleri atölyesinde trafik kurallarını eğlenerek öğrenirken, özellikle yaya güvenilirliği ile alakalı malumat aldılar ve dikkatli olma sözü verdiler.

About Murat Tunç

Keçiören'in en sevilen Haber portallarından Diriliş Keçiören, Hakkın, Halkın ve Milli iradenin yanındadır. Selam olsun Yeniden Dirilişe iman edenlere,Selam olsun İslamın en büyük Sancaktarı olan Yüce Türk Milletine...
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply