Header ads

» » » » » » Turgut Altınok ve Zafer Çoktan Mhp'yi ziyaret etti


Ak parti keçiören belediye başkan adayı Turgut altınok ve ak parti Keçiören ilçe başkanı zafer çoktan beraberlerindeki heyetle birlikte Milliyetçi hareket partisi keçiören ilçe başkanı Alparslan doğmuş’a ziyaret gerçekleştirmiş oldu.
Cumhur ittifakının iki paydaşı olan Ak parti ve Mhp’nin Keçiören temsilcilerinin evvelden gelen dostane muhabbetlerini cumhur ittifakı ile taçlandırdıkları gözlerden kaçmadı.
Yerel seçimler öncesi cumhur ittifakı’nda güç donanması yapıldığı keçiören’de keçiören belediye başkanlığı için turgut altınok, ankara büyükkent belediye başkan adaylığı için de Mehmet özhaseki desteklenecek.
Geçmişte Keçiören belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerle vatandaşın gönlünü kazanan ak parti keçiören belediye başkan adayı Turgut altınok’un  ak partili ve mhp’li seçmenin ve keçiörenli vatandaşların yardımı ile üstün dereceli bir oyla seçilmesi beklenirken, aynı desteğin deneyim ve birikimleriyle ankara’ya kıymet katacağına inanılan ak parti ankara büyükşehir belediye başkan adayı mehmet özhaseki için gerçekleştirileceği ifade edildi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, geçtiğimiz aylarda ataması yapılarak mhp keçiören ilçe başkanlığı görevine getirilen Alparslan doğmuş’a hayırlı olsun temennisinde bulunuldu.

About Murat Tunç

Keçiören'in en sevilen Haber portallarından Diriliş Keçiören, Hakkın, Halkın ve Milli iradenin yanındadır. Selam olsun Yeniden Dirilişe iman edenlere,Selam olsun İslamın en büyük Sancaktarı olan Yüce Türk Milletine...
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply