Header ads


Keçiören Haberleri

diriliskecioren.com
0542 458 83 33
TV-REYTİNG-MAKALE-HABER
İmtiyaz sahibi/Grantee
Murat TUNÇ
Proje Müdürü/ project Manager
Hüsniye Ercan TUNÇ
esnafahaber@gmail.com
Reklam
Keçiören'de hizmet veren bir Restoran mısınız? yada bir Çilingir, belkide Keçiören'li bir Halı yıkama firması...Onlarca iş dalı için olmazsa olmazdır İnternet reklamı, işlerim durgun, müşteri bulamıyorum kriz var demeyin, Keçiören'de faaliyet gösteren bir firma iseniz Keçiören'in en çok ziyaret edilen portalı, Keçiören Haberleri denilince akla gelen tek haber sitesi diriliskecioren.com'da yerinizi alınız. reytingtv.com@gmail.com

Hukuk Danışmanı/legal advisor
Zeynep TUNÇ
Sosyal Medya Müdürü/Social media manager
Muhammed Ali TUNÇ
carsipazarmurat@gmail.com


Kurumsal İletişim-Reklam-İşbirliği
Corporate communications - Advertisement - Cooperation
reytingtv.com@gmail.com
bilgi@reytingtv.com
0542 458 83 33

Diriliskecioren.com'da vereceğiniz reklamlar ve Firma kayıt işleminiz size doğrudan potansiyel iş olanakları ile geri dönecektir.Yalnızca Keçiören içinden değil, tüm Türkiye'den insanlar firmanızı tanıyacak, bilinirliğiniz artacaktır. İnternette arama motorlarında Keçiören başlıklı arama yapan herkesin ziyaret ettiği sitemiz ''Diriliş Keçiören''Jenerik bir domaine sahip olduğundan Keçiören'lilerin uğrak sitesidir.   Ayrıca küçük maliyetler ile büyük geri dönüşümler sağlamanız için en uygun mecralardan birisidir.


Her geçen gün artan ziyaretçi ve gösterim sayısı ile büyüyen Diriliş Keçiören reklam alanları ve fiyatlandırmaları ile ilgili bilgiler aşağıda sunulmuştur.


Firma kayıt : (1 Yıl) 
100 TL
Sür Manşet 1000*90 Dikdörtgen boyut (1 Ay)
200 TL 
Sağ Sütun 300*250 Kare boyut (1Ay)
100 TL
Sağ Sütun 300*600 Dikdörtgen boyut (1 Ay)
200 TLBASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
reytingtv.com@gmail.com
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
diriliskecioren.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Gizlilik Politikası
©Copyrigth 2016 diriliskecioren.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. diriliskecioren.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar diriliskecioren.com un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan diriliskecioren.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri reytingtv.com@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the reytingtv.com. However, sometimes the diriliskecioren.com uses third parties to process your information. diriliskecioren.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the diriliskecioren.com  requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the reytingtv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the reytingtv.com and its services. When you use diriliskecioren.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the reytingtv.com cookies section of our full Privacy Policy.
Gelecek Hayallerinin PEŞİNİ BIRAKMAYANLARINDIR.
Don't quit the Future Dreams

--Projelerimiz--
reytingtv
diriliskecioren
yemekdenizi
diziligi